Sorry, no posts matched your criteria.

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

چگونه از وسایل دور ریختنی در تزئینات استفاده کنیم

7 مارس 2019
66 views
بدون نظر

چگونه از وسایل دور ریختنی در تزئینات استفاده کنیم

 

دکوراسیون منزل همیشه نباید گران ، پر هزینه باشد و فرد را از نظر مالی در مضیقه قرار دهد. ممکن است شما تعدادی وسیله ی ساده و پیش پا افتاده داشته باشید که بتوانید از آن ها در دکوراسیون منزل تان استفاده کنید. استفاده از این گونه وسایل ممکن است تاثیر شگفت انگیزی بر روی دکوراسیون منزل شما داشته باشد. پس بنابراین پیش از این که یک وسیله را دور بیندازید و یا این که آن را به کسی قرض بدهید، کمی به آن نگاه خلاقانه داشته باشید. زیرا ممکن است این وسیله نقش شگفت انگیزی در تغییرات دکوراسیون خانه ی شما داشته باشد.

چگونه از وسایل دور ریختنی در تزئینات استفاده کنیم

۱-با استفاده از ظرف خالی ماست می توانید یک ریسه ی خیلی زیبا بسازید.

برای انجام این کار شما به ده ظرف ماست خالی با اندازه های یکسان نیاز دارید. علاوه بر ظرف های ماست، شما به تعدادی برس رنگ آمیزی کوچک ، رنگ طلایی ، چراغ های رشته ای مخصوص کریسمس ، روبان و کمی پارچه ی توری نیاز دارید. همه ی این واسیل را می توانید از یک مغازه ی خرازی خریداری کنید.

برای شروع کار، ابتدا باید ظرف های ماست را تمیز کنید و پلاستیک ها را از آن ها جدا کنید. با استفاده از رنگ طلایی نیمه ی پایینی ظرف های ماست را رنگ کنید. در صورتی که رنگ به مقار کافی در اختیار دارید بهتر است دو لایه رنگ روی هم کشید تا زیبایی آن را دو چندان کنید. حدود هشتاد نوار روبان ببرید و پارچه ی توری را نیز در اندازه های حدود ۱۵ در ۲۹ سانتی متر برش دهید آن ها را بر روی نوار لامپ های کریمس گره بزنید. در انتهای ظرف های ماست با استفاده از یک چاقو بریدگی هایی ایجاد کنید تا بتوانید چراغ های کریسمس را درون ظروف ماست قرار دهید. هر چهار لامپ کریسمس را درون یک ظرف ماست قرار دهید. حالا می توانید ریسه ی فوق العاده زیبای خود را که با استفاده از وسایل ساده و دور ریختنی ساخته شده است را در خانه ی تان نصب کنید.

چگونه از وسایل دور ریختنی در تزئینات استفاده کنیم

۲- با استفاده از یک بطری شفاف یک جعبه ی نگه داری جواهرات بسازید.

اگر شما یک بطری شفاف دارید که قصد دارید آن را دور بیندازید باید به شما بگویم که از این کار صرف نظر کنید. شما می توانید از آن برای ساخت یک وسیله برای تنگه داری جواهرات استفاده کنید. این وسیله می تواند هدیه ی خوبی برای شما یا دوستان تان که از جواهرات زیاد استفاده می کنند باشد. برای این کار شما به رنگ دلخواه ، چسب و یک بشقاب بلا استفاده نیاز دارید.

ابتدا بطری را کاملا تمیز کنید و همه ی برچسب های آن را کاملا جدا کنید. سپس با یک قلم موی باریک ، تمام فضای درون بطری را رنگ آمیزی کنید. زمانی که داخل بطری را کاملا رنگ آمیزی کردید رنگ باقی مانده را در جایی نگه داری کنید تا از خراب شدن آن و اسراف جلوگیری کنید.

قسمت تحتانی بطری را با به چسب آغشته کنید و بشقابی که از قبل آماده کرده اید را به انتهای آن بچسبانید. سپس آن را در گوشه ای قرار دهید تا چسب به طور کامل خشک شود.

پس از این که چسب و رنگ کاملا خشک شدند وسیله ی شما آماده است و شما می توانید گردن بند ها و دست بند های خود را به دور بطری آویزان کنید.

 

راه کار هایی که گفته شد از جمله بی نهایت راه کار هایی است که می تواند مورد استفاده ی شما قرار بگیرد. تنها کافی است که به این نکته توجه داشته باشید که می توانید از وسایل دور ریختنی ، بازیافتی و ظاهرا به در نخور استفاده های فوق العاده شگفت آ<ر و فوق العاده ای داشت. این کار تنها به کمی صبر، حوصله و خلاقیت نیاز دارد.


لینک کوتاه مطلب

https://jeneral.ir/?p=182

برچسب ها

مطالب مشابه