Sorry, no posts matched your criteria.

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

چگونه از رنگ صورتی در دکوراسیون استفاده کنیم

8 مارس 2019
21 views
بدون نظر

چگونه از رنگ صورتی در دکوراسیون خانه ی خود استفاده کنیم؟

رنگ صورتی یک رنگ تطبیق پذیر و شاد برای استفاده ادر دکوراسیون منزل است. بسیاری از مردم از رنگ صورتی در دکوراسیون خانه ی خود استفاده نمی کنند زیرا معتقد هستند که رنگ صورتی یک رنگ بچه گانه است و نمی تواند برای فضای داخل خانه مناسب باشد. راه های بسیار زیادی وجود دارد که این اجازه را به شما می دهد که از رنگ صورتی در منزل خود استفاده کنید. اما باید توجه داشت که مهم ترین مسئله این است که آن را امتحان کنید و سعی کنید تا جایی که می توانید از آن لذت ببرید. لذت بردن مهم ترین اصل در طراحی دکوراسیون است که کم تر مورد توجه ما قرار می گیرد. احساس رضایت احساسی است که خود ما باید آن را به خودمان هدیه بدهیم و نباید انتظار داشته باشیم که دیگران آن را برای ما به ارمغان بیاورند.

چگونه از رنگ صورتی در دکوراسیون استفاده کنیم

رنگ صورتی می تواند یک رنگ ترسناک برای استفاده در دکوراسیون منزل باشد. بسیاری از افراد از انتخاب رنگ صورتی به عنوان رنگ اصلی دکوراسیون هراس دارند زیرا آن ها نگران نظرات دیگران درباره ی آن هستند. همانطور که گفته شد برخی معتقدند که رنگ صورتی رنگ مناسبی برای دیوار ها نیست زیرا آن ها معتقد هستند که رنگ صورتی رنگی متناسب با کودکان و زنان است که البته این دیدگاه کاملا اشتباه است. بنابراین بدون هیچ ترسی از رنگ صورتی در دیوار ها و سایل منزل خود استفاده کنید زیرا این کار باعث می شود که خانه ی شما روشن تر شود.  اگر می خواهید هنوز هم استفاده ی بیشتری از رنگ صورتی داشته باشید، می توانید علاوه بر رنگ دیوار ها، از رنگ صورتی در انتخاب کاناپه ها و مبلمان ، میز و دیگر وسایل از جمله قاب عکس ها استفاده کنید.

 

چگونه از رنگ صورتی در دکوراسیون استفاده کنیم

اگر دوست ندارید زیاد از رنگ های روشن استفاده کنید می توانید رنگ صورتی را با رنگ های سرد دیگر نظیر خاکستری ترکیب کنید و نمای فوق العاده ای برای دکوراسیون خود ایجاد کنید.

 

اگر می خواهید از رنگ صورتی به صورت ماهرانه تری در دکوراسیون منزل خود استفاده کنید ، می توانید بالش های اتاق نشیمن خود را صورتی رنگ انتخاب کنید. این کار به شما اجازه می دهد که بتوانید از رنگ صورتی به طور غیر مستقیم در دکوراسیون خود استفاده کنید. البته برای انجام بهتر این کار بهتر ات مبل اتاق نشیمن را صورتی کم رنگ و بالش های روی آن را صورتی پر رنگ انتخاب کنید تا نمود و نمای بهتری را به اتاق نشیمن خانه ی خود بدهید. همچنین شما می تواند رنگ بالش های روی مبلمان خود را به صورت فصلی عوص کنید که این کار باعث ی شود که شما قدرت تنوع بخشیدن بیشتری داشته باشید.

از دیگر راه های افزودن رنگ صورتی به دکوراسیون مزنل تان استفاده از کاغذ دیواری است. کاغذ دیواری به شما این امکان را می دهد که طرح و نقش را به دکوراسیون خود اضافه کنید. شما می توانید به سلیقه ی خود فقط یکی از دیوار های اتاق را با کاغذ دیواری تزیین کنید و دیگر دیوار های اتاق را با رنگی که با رنگ صورتی کاغذ دیواری ها تناسب دارد رنگ آمیزی کنید. برای مثال یکی از رنگ هایی که یکنواختی مناسبی با صوراتی دارد رنگ خاکستری است که تلفیق آن با صورتی می تواند برای دکوراسیون بسیار آرامش بخش باشد.

 

 

 


لینک کوتاه مطلب

https://jeneral.ir/?p=192

برچسب ها

مطالب مشابه