Sorry, no posts matched your criteria.

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

طراحی دکوراسیون و برنامه ریزی برای یک تولد خوب

19 مارس 2019
14 views
بدون نظر

هر شخصی در زندگی خود تاریخ تولدی دارد و دوست دارد این روز را به بهترین شکل ممکن جشن بگیرد و آن را به جشنی خاطره انگیز برای خود ، خانواده و اطرفیانش تبدیل کند. اما عده ای نمی توانند جشن های خارق العاده ای بسازند. این امر دلایل مختلفی دارد که یکی از این دلایل می تواند نحوه ی دکوراسیون تزئینات مربوط به اتاقی است که جشن تولد در آن برگزار می شود. باید در انتخاب و تزئین اتاق تولد نکات زیادی را رعایت کرد تا بتوان جشن و مراسمی خاطره انگیز برای خود و دسوتان تان رقم بزنید.

طراحی دکوراسیون و برنامه ریزی برای یک تولد خوب

حال در این مبحث می خواهیم بدانیم که یک اتاق برای برگزاری جشن تولد باید چه ویژگی هایی داشته باشد و برای تزئین آن باید چه نکاتی را رعایت کنیم.

۱-اتاقی که جشن تولد در آن برگزار می شود باید بزرگ باشد. نمی توان اندازه ی دقیقی برای اتاق جشن تولد قائل شد اما اندازه ی اتاق را باید بر اساس تعداد مهمان های تان تعیین کنید. شما باید بدانید تعداد افرادی که قصد حضور در مراسم جشن تولد تان دازند چند نفر هستند سپس اقدام به انتخاب اتاق مناسب برای برگزاری جشن بکنید. فضای کافی سبب می شود تا مهمان های شما احساس راحتی کامل داشته باشند و در مضیقه قرار نگیرند. اگر اتاق به اندازه ی کافی بزرگ باشد شما و مهمان های تان می توانید به راحتی به رقص و پای کوبی بپردازید.

طراحی دکوراسیون و برنامه ریزی برای یک تولد خوب

۲-از کلاه های تولد رنگارنگ استفاده کنید. این کار سبب می شود که فضای دوستانه تری در جشن تولد حاکم شود و در فضا و دکوراسیون اتاق فضایی زیبا و پر از رنگ های مختلف ایجاد شود. این کار جشن را قو العاده جذاب می کند. برای هر مهمان یک کلاه تولد تهیه کنید.

۳-پشت میز تولد را با روبان های رنگارنگ و بادکنک های رنگارنگ تزیین کنید. این کار یک نقطه ی کلیدی در اتاق تولد شما می سازد که در طراحی دکوراسیون فوق العاده حائز اهمیت است. در انتخاب رنگ روبان ها دقت کنید که رنگ های روشن و شاد را انتخاب کنید. انتخاب رنگ های روشن و شاد باعث می شود که فضای اتاق کمی بزرگ تر نیز به نظر برسد. باد کنک هی را هم رنگ روبان ها انتخاب کنید تا فضایی یکنواخت برای اتاق ایجاد کنید.

طراحی دکوراسیون و برنامه ریزی برای یک تولد خوب

۴-حتما لازم نیست کیک تولد خیلی خاص و بزرگ خریداری کنید. می توانید تنها با خرید یک کیک ساده نیز حس خوب را به خود و مهمان های تان منتقل کنید. کیک خیلی خاص سبب می شود تلاش تان برای تزئین اتاق کم تر مورد توجه قرار بگیرد و تلاش تان بیهوده و بی ثمر باشد.

۵-از شمع تولد رنگارنگ استفاده کنید. شمع ها انوع مختلفی دارند که می توانید از فروشگاه ها بخرید.

۶-میز تولد را نسبتا بزرگ انتخاب کنید تا وسایل اصلی مثل کیک ، کلاه ، چاقو و وسایل پذیرایی را با فاصله بر روی آن قرار دهید. اگر میز کوچکی برای این کار انتخاب کنید مجبور می شوید وسایل را با فاصله ی خیلی کم بر روی آن قرار دهید وفضای بسیار شلوغ و زشتی را بر روی میز تولد که مهم ترین بخش دکوراسیون یک تولد است ایجاد شود.

۷- می توانید عکسی از کودکی های خود چاپ کرده و سپس آن را قاب کنید و بر روی دیوار اتاق قرار دهید. این کار برای مهمانان بسیار جذاب است و حس خوبی را در اتاق ایجاد می کند و مطمیئنا همه در مورد آن صحبت خواهند کرد.

۸- هدایای کوچک و ماندگاری را برای مهمان های تان تهیه کنید. این هدیه ها بسیار ماندگار خواهند بود و حس خوب را به دوستان تان می دهد. برای همه ی مهمان های تان هدیه های یکسان تهیه کنید و در هنگام ورود و یا هنگام خارج شدن برای تشکر از حضورشان به آن ها تقدیم کنید.

 


لینک کوتاه مطلب

https://jeneral.ir/?p=326

برچسب ها

مطالب مشابه