Sorry, no posts matched your criteria.

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

رنگ کاری مبل در تهران

رنگ کاری مبل در تهران

رنگ کاری مبل در تهران

در این مقاله به بیان چند نکته در مورد رنگ کاری مبل در تهران پرداخته می‌شود.

عامل‌ تاثیرگذار بر قیمت‌ها در رنگ‌کاری مبلمان

در رنگ‌ کردن میز، صندلی‌ها و یا مبل‌ها اولویت قیمت‌گذاری بسته به ابعاد، مدل‌ها و حجمشان است قیمت جابه‌جایی تا کارگاه‌های ساخت مبلمان و تحویل به مشتریان، از عوامل دیگری است که در نهایت قادر است در هزینه‌ی کار تاثیر بگذارد؛ کارهایی نظیر لکه‌گیری به‌شکل محدود را می‌شود در محل مشتریان انجام داد؛ ولی قطعاً زمانی که قصد دارید رنگ‌کاری کامل و یک‌دست میزها، صندلی‌ها و مبلمان انجام شود، می‌بایست کار در کارگاه‌ها انجام گیرد.

رنگ کاری مبلمان

این موارد درون کارگاه‌های ساخت مبلمان صورت می‌گیرد. مشتریان جهت تازه کردن مبل‌های قدیمی‌شان و یا جلوه بخشیدن به وسیله‌های عتیقه‌شان از این موارد کمک می‌گیرند؛ البته آن‌ عده که دارای مبل‌هایی بی‌نظیرند و همچنان پس از گذشت سال‌ها خواهان استفاده‌ از آن‌‌ها هستند نیز جزء مشتری‌های این مورد محسوب می‌گردند.

بخشی از روزهای سال مانند شب‌های عید نوروز و یا روزهای انتهایی تابستان،‌ که مردم به یاد تازه و نو کردن می‌افتند، یافتن رنگ‌کاران ماهر مبل، کاری‌ست سخت و دشوار. وقت گرفتن یا نوبت‌گیری از این قبیل خدمات، بی‌دسترسی به مقایسه‌ای خوب که در سرویس‌های آنلاین خدمت‌رسانی موجود است در چنین ایام شلوغی مشکل می‌باشد؛ درصورتی‌که علاقه‌مند هستید بدانید این شیوه چه میزان هزینه برایتان در پی خواهد داشت، روش مناسب درخواست خودتان را ثبت‌سازی کرده و منتظر پیشنهادات متخصصین باشید.
این روزها قسمت مهم مبل‌های منازل و اداره‌ها میزها، صندلی‌ پذیرایی و میزهای غذاخوری‌اند. رنگ‌کاری مبل‌هایی که جزئیات یا قسمت‌های فراوانی دارند موجب می‌گردد گشودن و بستن قسمت‌های مختلف‌شان همچون نشیمن‌گاه و پشتی‌های صندلی‌ها و یا دسته‌های مبلمان بر زمان‌های انجام دادن کار بیفزاید. هر مقدار زمانی که پروژه‌‌ها از خدمات‌رسان بگیرند بالا باشد زمان‌هایی که نجارها به‌شکل ساعتی خدمت‌رسانی می‌کنند قادر است هزینه‌ها را نیز بالا ببرد؛ اما خیلی از متخصصان تعمیر مبل‌ها این پروژه‌های رنگ‌کاری را با احتساب قطعه‌ها محاسبه می‌کنند.

رنگ‌کردن مبل‌های سلطنتی و استیل

مبل‌های کلاسیک یا آن‌طوری که در بازارهای خرید_فروش مبلمان رایج است مبل‌های استیل بیش‌ترین متقاضیان رنگ‌کاری را دارند. هزینه‌های بالایی که مشتریان زمان خریداری مبل‌هایشان می‌پردازند، اثر فراوانی بر این‌که از این خدمت‌ها استفاده نمایند یا ننمایند دارند. معمولاً این‌گونه مبل‌ها که به مبل‌های سطلنتی نیز معروف‌اند، پیچ‌وخم‌های زیاد و ظرائف و ریزه‌کاری‌های طراحی دارند. پاک نمودن و تراش دادن رنگ‌های پیشین، سمباده‌زدن، پولیش‌کاری، بتونه‌زدن و رنگ‌کاری، تمام مراحلی‌اند که هر یک با توجه به جنس و نوع مبل‌ها و عمرشان زمان‌های مختلفی دارند.

تعمیر کردن مبل‌ها

مبل‌های با رنگ قادرند تنها قسمتی از پروژه‌های احیاسازی باشند. احتیاج به تعمیر در مواردی مانند ترک‌ها، شکستگی‌های گذشته، خراش‌ها و خش‌های بر روی سطوح میزها، لقی پایه‌های مبلمان و دسته‌های صندلی‌ها شروع کار رنگ‌کاری می‌باشد. هزینه‌ی تعمیرسازی‌هایی که احتمال دارد وجود داشته باشد به شکل جداگانه محاسبه می‌گردد.

لازم است بدانید، امکان دارد اندیشیده باشید که شخصاً دست به‌کار شوید؛ ولی گاهی اوقات درخواست کمک از متخصصان برخلاف هزینه‌هایی که دارند، قادرند از هزینه‌های دیگری که احتمال دارد به دلیل عدم وجود تجربه‌ی شما سبب افزایش کار شود؛ کم نمایند. خیلی از تصمیم‌ها نظیر رنگ‌هایی که می‌بایست جهت رنگ‌کاری مبل‌ها استفاده نمایید و یا اینکه رنگ‌ها را چگونه ماندنی‌تر سازیم، از اصلی‌ترین نکات‌اند.

هزینه‌های جابه‌جایی بار

مواردی همچون لکه‌گرفتن‌های اندک یا تعمیرهای جزئی قادر هستند در زمینه‌های مبل‌ها در محل‌های کار یا منازل مشتریان انجام گردد؛ ولی همان‌گونه که گفتیم لازمه‌ی رنگ‌کردن قطعه‌های بزرگ‌تر مبل‌ها کارگاه‌‌ها هستند. به این ترتیب چنانچه قصد کرده‌اید سر و سامانی به مبلمان کهنه‌ی خود بدهید، توجه داشته باشید که زمان انتخاب متخصصین از بین پیشنهادات به بُعد مسافت‌تان نسبت به کارگاه‌ها توجه نمایید که تا حد امکان هزینه‌ی جابه‌جایی بارها کمتر شود.
این موارد به‌وسیله‌ی متخصصان مبل‌ها خدمت‌رسانی می‌شود.

با توجه به این که اغلب افراد برای تزئین دکوراسیون و خرید مبل هزینه‌ی زیادی می‌کنند در نتیجه سالم نگه داشتن مبل هنگام تعمیر یا جابه جایی یکی از مهمترین دغدغه‌های هر فرد است. بنابراین انجام این کار را بهتر است بر عهده‌ی شرکت معتبری گذاشته شود.

کارهایی که ما در صنایع چوبی جنرال برای شما انجام خواهیم داد.

رنگ کاری حرفه ای مبل تهران

دیگر نگران رنگ کاری مبل خود نباشید ما این کار را برای شما به بهترین وجه ممکن انجام خواهیم داد.

رنگ کاری و ورق طلا مبل

این کار نیز به دلیل حساسیت و ظرافتی که دارد، برای شما با نهایت دقت انجام خواهد شد.

پتینه کاری

پتینه کاری

به ترکیب کردن چندین رنگ و ساخت لایه‌های رنگی خاص روی چوب را پتینه کاری گویند که ما این کار را با پشتوانه تجربه‌ی چند ساله‌ی خود برای شما انجام خواهیم داد.

رنگ زیر خاکی مبل

با این کار جلوه‌ی ویژه و خاصی به دکوراسیون شما خواهیم داد.