Sorry, no posts matched your criteria.

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

خرید مبل استیل و سلطنتی در تهران

خرید مبل استیل و سلطنتی در تهران

 

یکی از کارهای سختی که هنگام چینش دکوراسیون جدید باید انجام شود خرید مبل متناسب با فضای جدید است. راحتی و آسایش یکی از مواردی است که اکثر مردم به دنبال آن هستند. راحتی و آسایشی که بعد از انجام فعالیت‌های روزانه هر فردی به آن نیاز دارد و بهترین مکان برای رسیدن به این مورد، جایی نیست به جز خانه‌ی هر فرد.

به همین دلیل داشتن یک سرویس مبل لازمه‌ی هر خانه‌ای است و همین باعث می‌شود که خرید مبل کار آسانی نباشد و فرد باید ساعت‌ها برای آن وقت بگذارد و بهترین مبلی که می‌تواند تهیه کند.

اما در هنگام خرید اولین سوالی که برای هر خریدار پیش می‌آید این است که، چه مدل و نوع مبلی مناسب خانه و دکوراسیون جدید من است.

مبل‌ها را به طور معمول در دو دسته تقسیم بندی می‌شوند. دسته‌ی اول مبل‌های راحتی و دسته‌ی دوم مبل‌های سلطنتی و استیل.

در اینجا سوالی مطرح می‌شود که تفاوت مبل‌های راحتی و مبل‌های استیل و سلطنتی در چیست و چه نوع مبلی مناسب دکوراسیون خانه می‌باشد.

مبل راحتی بیشتر مناسب خانه‌هایی است که دارای فضای زیادی هستند و از مبل زیاد استفاده می‌شود.

مبل‌های سلطنتی نیز در مقایسه با مبل‌های راحتی از پشتی بلندتری برخوردار هستند. همچنین این گونه مبل‌ها، چوب‌ها به شکل بسیار زیبایی منبت کاری می‌شوند که این زیبایی را می‌توان در دسته مبل، قسمت زیرین مبل و تاج مبل مشاهده کرد.

از دیگر موارد تفاوت مبل‌های استیل و سلطنتی با مبل‌های راحتی می‌توان به پایه‌های آن اشاره کرد که در مبل‌های سلطنتی در مقایسه با مبل‌های راحتی پایه‌های بلندتری دارند و همین بلندی پایه‌ها و منبت کاری چوب در مبل، باعث می‌شود که زیبایی خاصی داشته باشد و در رده‌ی مبل‌های رسمی قرار گیرد.

مبل‌های سلطنتی به خاطر داشتن نشیمن گاه‌های سخت، بیشتر مناسب جلسات هفتگی و مهمانی‌های دو سه ساعته است و برای استفاده روزانه به هیچ عنوان مناسب نیست. به دلیل ظاهر زیبایی که مبل سلطنتی و استیل دارد، این مبل جزو مبل‌های با کلاس محسوب می‌شود و بیشتر یک کالای لوکس و تزئینی است.

قیمت مبل سلطنتی

قیمت مبل سلطنتی و استیل به سه عامل بستگی دارد.

کلاف

کلاف مبل یکی از قسمت‌های مبل است  و قیمت آن بستگی به نوع چوبی دارد که در ساخت آن استفاده می‌شود. در حال حاضر گران‌ترین چوب برای ساخت کلاف مبل چوب راش است. در رده‌ی بعد چوب توسکا قرار دارد. کمترین قیمت نیز مربوط به چوب رزین است.

رنگ مبل

رنگ مبل نیز یکی از عوامل تأثیر گذار در قیمت آن است. به عنوان مثال گران‌ترین رنگ ورق طلایی است.

جنس پارچه‌ی مبل

تأثیرگذارترین عامل در قیمت مبل استیل و سلطنتی جنس پارچه‌ای است در ساخت آن استفاده می‌شود. به همین دلیل هر چه پارچه استفاده شده در مبل گران‌تر و نفیس‌تر باشد، قیمت مبل نیز گران‌تر می‌باشد.

به عنوان مثال در هر مبل حدود هیجده تا سی متر پارچه مصرف می‌شود اگر برای دوخت دو پارچه داشته باشیم یک پارچه، قیمتی حدود ۶۰۰۰۰ تومان برای هر متر داشته باشد و پارچه‌ی دیگر متری ۵۰۰۰۰۰ تومان باشد، با یک ضرب ساده می‌توان به اختلاف قیمت آن پی برد.

خرید مبل استیل و سلطنتی در تهران

در صورتی که شما ساکن تهران هستید برای خرید مبل استیل و سلطنتی در تهران، به خاطر وجود فروشگاه‌های مختلف کار سختی خواهید داشت. اما جای نگرانی نیست! با هر سلیقه و بودجه‌ای که برای خرید مبل در نظر گرفته باشید، ما در خرید هرچه بهتر به شما کمک خواهیم کرد تا بهترین تجربه‌ی خرید مبل استیل و سلطنتی در تهران را داشته باشید.