Sorry, no posts matched your criteria.

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

خرید تخت خواب کودک زیبا + عکس

11 مارس 2019
134 views
بدون نظر

تخت خواب کودک به دو دسته تقسیم میشود. گروه اول ویژه سن ۳الی۴ سالگی میباشد و گروه دوم تا سن ۱۰ سالگی برای کودک قابل استفاده است. این را در نظر داشته باشید که اگر میخواهید از این تخت استفاده کنید ، باید فضای کافی داشته باشید. خرید تخت خواب کودک زیبا + عکس

چراکه در کنار این تخت کمد، دراور و بوفه وجود دارد. تنوع زیادی در طرح های اینگونه تخت ها وجود دارد و شما می توانید در میان انبوه رنگ ها و طرح ها ، طرح مورد علاقه ی خود را انتخاب کرده و به خرید تخت کودک ارزان بپردازید.

انواع تخت خواب های کودک

در اطراف تخت های نوزادی برای محافظت بیشتر از کودک ، میله هایی به ارتفاع ۷۰ سانت وجود دارد که از کودک محافظت میکند. این میله ها قابلیت ارتجاعی دارد و متحرک است. جدیدترین تخت خواب کودک دارای طرح های شیک و زیباست.

اگر تصمیم گرفته اید قبل از سن یک سالگی کودکتان را مستقل در اتاق خوابش بخوابانید ، با خرید این تخت باید در حدود چهار سال از آن استفاده کنید و بعد تخت مناسب تر بخرید. این را بدانید که با خرید سرویس تخت خواب کودک ، بعد از بزرگ شدن کودکتان باید نه تنها اقدام به تعویض تخت کنید بلکه کمد و دراور را هم عوض کنید.

خرید تخت خواب کودک

برخی از تخت خواب های کودک دارای کمد کوچک میباشند که قابلیت جا به جایی دارد و میتوانید از آن به عنوان عسلی و کنار تختی هم استفاده کنید. یکی از مزایای این تخت اینست که میله هایی که برای محافظت کودک استفاده میشود میتواند جدا شود و بعدها برای استفاده نوجوان هم مورد استفاده است.

انتخاب یک تخت که رده کودک و نوجوان را شامل شود میتواند برایتان بسیار به صرفه باشد و در هزینه ها صرفه جویی شود. اما مساله ای که وجود دارد اینست که باید طرحی انتخاب کنید که هم مورد علاقه کودک و هم نوجوان باشد و این کار آسانی نیست اما خرید تخت خواب کودک – نوجوان کار عاقلانه ای خواهد بود.

در هنگام خرید اینگونه تخت خواب های کودک ارزان سعی کنید به فاصله میان میله ها توجه کنید که کمتر از ۵ و بیشتر از ۱۰سانت نباشد. همچنین دقت کنید تا پیچ و مهره های کار شده در تخت پنهان باشد تا هم زیباتر به نظر برسد و هم از زخمی شدن کودک جلوگیری شود. همچنین دقت کنید شما برای جابه جایی تخت خواب کودک نیاز است آنرا باز و بسته کنید . اما اینکار نباید سخت باشد. همچنین تخت خواب کودک باید مستحکم و قوی باشد تا با گذر زمان کمتر اسیب ببیند.

تخت خواب با پارک بازی

برخی از تخت های کودک هستند که قسمتی برای بازی کودک در آنها در نظر گرفته شده است. پارک های بازی کودک که در کنار تخت وجود دارد میتواند جذابیت خاصی برای کودکان خواهد داشت. این تختها به دلیل انکه از جنس پارچه یا تور هستند ، سبک میباشند و این امکان وجود دارد که انها را جابه جا کنید. این تختها میتوانند موزیک پخش کنند و بازی را برای کودک جذابتر کند. این تخت به دلیل انکه سبک است شما میتوانید انرا در هنگامی که مشغول کار هستید نزدیک خود نگهدارید و بازی کودکتان را زیر نظر داشته باشید. چراکه زمین بازی کودک از بیرون هم دید دارد. این تخت فضای کوچک ، مناسب و جذابی را برای تفریح فرزند دلبندتان فراهم می کند و دکوراسیون اتاق او زیبا تر خواهد بود.

تخت خواب ارزان برای کودک

گهواره تخت خواب کودک

تخت خواب های گهواره ای تنوع زیادی دارد و در کنار تخت مادر قرار گرفته میشود. این نوع از تخت خواب کودک ، خاصیت جا به جایی دارد و از قدیم مورد استفاده مادرها قرار میگرفته است. در تخت خواب های گهواره ای این امکان وجود دارد تا ارتفاع تنظیم شده و تخت را در کنار هر تخت خوابی تنظیم کنید. برخی از این تخت خواب ها این قابلیت را دارند که به صورت اتوماتیکال تکان بخورد و کار را راحتتر میکند. سعی کنید از گهواره هایی استفاده کنید که مستحکم باشد و از تشک های مناسبی برای استراحت کودک استفاده کنید.

تخت‌های کنار مادر، ابتکار جدیدی از شرکت‌های تولیدکننده لوازم نوزادی است. این تخت‌ها در عین اینکه فضایی کاملا مجزا برای نوزاد دارند، کاملا به تخت مادر می‌چسبند و حتی می‌توان پایه‌های‌شان را به تخت مادر قفل کرد. مزیت بزرگ این تخت‌ها این است که لازم نیست مادر در طول شب برای سرزدن به نوزاد از جایش بلند شود و به اتاق دیگری برود یا حتی لازم نیست خم شود و نوزادش را از تخت بردارد. کافی است چشمش را باز کند تا بتواند نوزادش را ببیند یا نهایتا توی تختش بنشیند. معمولا این تخت‌ها با قابلیت تنظیم ارتفاع ساخته می‌شوند تا کنار هر تختی قرار بگیرند. علاوه بر این وقتی دوران نوزادی به پایان رسید، می‌توان آنها را تبدیل به نیمکت یا حتی میز تحریر کرد. مجموعه این مسائل باعث شده که مادرهای امروزی اقبال زیادی نسبت به خرید این مدل تخت‌ها داشته باشند.

تخت خواب ارزان کودک

تخت خواب های کنار کودک این امکان را دارد تا به تخت مادر قفل شده و فاصله میان آنرا از بین ببرد. با استفاده از این نوع تخت خواب کودک ، شما میتوانید برای مراقبت از کودک درجای خود باشید و بدون بلند شدن او را زیر نظر داشته باشید. بعد از انکه کودکتان بزرگتر شد شما میتوانید از این تخت خواب کودک به عنوان میز تحریر یا نیمکت استفاده کنید. این تختخواب ها به دلیل انکه مادر راحت از کودک مراقبت میکند مورد اقبال خواهد بود.

برای بازدید از انواع تخت خواب کودک ارزان کلیک کنید.


لینک کوتاه مطلب

https://jeneral.ir/?p=243

برچسب ها

مطالب مشابه