Sorry, no posts matched your criteria.

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

تعمیرات مبل و سرویس خواب در تهران

تعمیرات مبل و سرویس خواب در تهران

تعمیر کردن مبل یکی از کارهایی است که می‌توان جهت کاهش هزینه‌های اضافی زندگی انجام داد. البته باید در نظر داشت که هر نوع مبلی ارزش آن را ندارد که تعمیر شود. اگر مبلی که از آن استفاده می کنید دارای کلاف خوبی است و هیچ گونه شکستگی در آن دیده نمی شود تعمیر کردن مبل یک ایده‌ی بسیار خوب است. هر وقت خواستید به تعمیرات مبل فکر کنید در ابتدا کلاف آن را در نظر بگیرید که چگونه کلافی است زیرا کلاف مهمترین مسئله در مبل‌های گوناگون از جمله مبل راحتی و مبل استیل یا سلطنتی است.

پیشنهاد ما به شما این است که پول خود را صرف تعمیر مبلی که دارای کلاف خوبی نیست نکنید و به جای آن پول خود را صرف مبلی کنید که کلاف خوبی داشته باشد تا بتوانید به عنوان یک مبل نو و سالم از آن به مدت چند سال استفاده کنید.

صنایع چوب رضایی (جنرال) با تجربه‌ی چندین ساله در تهران مبل‌های شما را در کمترین زمان ممکن تعمیر خواهد کرد.

خدماتی که صنایع چوب رضایی برای شما با بهترین درجه کیفیت انجام می‌دهد به شرح زیر است:

تعمیر سریع مبل در تهران

همانطور که در ابتدای این مقاله گفته شد، تعمیرات مبل یکی از کارهایی که شما می‌توانید در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید و از مبل‌های خود به مدت چند سال استفاده کنید.

اما برای تعمیر مبل باید نکاتی را به خاطر داشته باشید که در ادامه درباره‌ی آن‌ها توضیح خواهیم داد.

۱- در ابتدا چند نمونه کار از تعمیرکاری که قصد دارید مبل خود را به آن بسپارید بگیرید. با دیدن نمونه کارها می‌توان به دقت کاری آن‌ها پی برد.

۲- بعد از انتخاب یک تعمیرکار مناسب، باید از آن‌ها مشاوره بگیرید تا به شما در انتخاب کردن کمک کنند.

۳- مبلی که کلاف خوبی ندارد را برای تعمیر نفرستید یا اگر فرستادید حداقل پارچه گران قیمت برای آن در نظر نگیرید.

۴- حتی الامکان تعمیرات مبل خود را به آخر سال نیندازید؛ در این موقع سال به دلیل افزایش سفارشات تعمیر مبل، ممکن است کیفیت کار تعمیر پایین بیاید. به همین خاطر شما باید با یک برنامه ریزی دقیق مبل خود را در زمان مناسب به یک تعمیر کار ماهر بسپارید.

هر زمان که شما بخواهید ما کار تعمیر سریع مبل در تهران را برای شما انجام خواهیم داد.

تعمیر سرویس خواب

در کنار تعمیر انواع مبل، صنایع چوب رضایی، کار خدمات تعمیر سرویس خواب را نیز انجام می‌دهد که شما می‌توانید با مشاهده نمونه کارهای قبلی، به میزان رضایت مشتریان ما پی ببرید. در حال حاضر بیشترین رضایت مشتری تعمیر سرویس خواب در تهران متعلق به صنایع چوب رضایی می‌باشد.

تعمیر میز نهار خوری

تعمیر میز نهار خوری با توجه به اینکه میز نهار خوری یکی از مهمترین وسایل یک خانه است بسیار باید با دقت انجام شود. شما می‌توانید با خیال راحت کار تعمیر میز نهار خوری خود را به ما بسپارید و با کمترین هزینه و در کوتاه‌ترین زمان ممکن آن را تحویل بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید.

مراحل تعمیر یک مبل

در این بخش به توضیح مراحل تعمیر مبل می‌پردازیم:

۱- در اولین مرحله رویه مبل از مبل جدا می‌شود. جنس رویه به طور معمول از چرم یا پارچه است. بعد از این خیاط کار دوخت را با استفاده از الگوی قبلی مبل شروع می‌کند.

۲- در صورتی که نیاز باشد فوم مبل نیز عوض می‌شود.

۳- کلاف مبل بررسی و کیفیت آن سنجیده می شود تا در صورت نیاز تقویت شود.

۴- در صورت لزوم، بدنه تعمیر و رنگ آمیزی می‌شود.