Sorry, no posts matched your criteria.

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

مسائلی که باید قبل از بازسازی منزل در نظر بگیرید

18 مارس 2019
5 views
بدون نظر

مسائلی که باید قبل از بازسازی منزل در نظر بگیرید

در این مطلب جنرال می خواهیم در مورد مسائلی که باید قبل از بازسازی منزل در نظر بگیرید توضیحاتی را برای شما ارائه کنیم. بازسازی منزل و فضای داخلی آن یک تصمیم کاملا به جا است. بازسازی خانه مشکلات خودش را به همراه دارد زمانی که شما تصمیم می گیرید منزل خود را بازسازی کنید یعنی واقعاً به ۱ تغییر قاطعانه در دکوراسیون داخلی احتیاج پیدا می کنید.

مسائلی که باید قبل از بازسازی منزل در نظر بگیرید

بازسازی منزل می تواند شامل تمام محیط داخلی خانه شود، و هم می تواند تنها یک بخش از خانه را عوض کنید. برخی از محیط ها مثل نشیمن مشکلات بسیاری برای بازسازی خانه ندارند، ولی برخی از مکان مثل حمام و سرویس بهداشتی به علت درگیر بودن با تاسیسات خاصی معمولا زیادتر طول می کشد. این مقاله شما را با مرحله بازسازی خانه بیشتر آشنا خواهد کرد تا چنان چه تمایل داشته باشید از شر وسیله های قدیمی حمام و سرویس بهداشتیتان خلاص شوید و این محیط را نوسازی کنید باید شما به این موضوع آگاه باشید که دقیقا چه مد نظر شما است و چه مشکلاتی رو به روی شما قرار دارند.

هر طراح اولین کاری که در زمینه نوسازی انجام می دهد این است که از طرف مقابل می خواهد طرح خود را برای او بازگو کند که موجب می شود راحت ترین حالت ممکن را تجربه کنند، چگونگی زندگی آنها و عادت ها و مقدار بودجه و هرینه ای که برای اینکار در نظر دارند اطلاعاتی را جمع آوری کنید. آغاز از نقطه ی بهینه ی نیازمندی ها و حرکت از آنها، با در نظر داشتن بودجه صورت می گیرد. موقعی که برای خودتان هم کار انجام می دهید نیز می بایست روش مشابهی را بکار بگیرید و درباره همه ی مورد ها و جزئیات کار از اول تا آخر، هم از نظر طراحی دکوراسیون داخلی هم از لحاظ زمان بندی پایان کار، هم از نظر مقدار بودجه لازم کاملا پروژه مورد نظر را اصولی به آخربرسانید.

توجه نکردن به بودجه در بازسازی محیط داخلی منزل:

مرسوم ترین اشتباهی که به شکل معمول در بازسازی خانه مشاده می شود این است که کاربران بودجه ای غیر واقعی مشخص می کنند. یکی دیگر از این کارشناسان در این زمینه گفته است:” من به این حقیقت پی برده ام کاربرانی که صادق نیستند، بودجه نامحدودی هم مشخص می کنند. آن ها می بایست بر حسب هزینه و بودجه ای که دارند، انتخاب های خود را در اولویت قرار دهند”.

دکوراسیون داخلی منزل فکر کردن درباره تمامی نیاز های احتمالی از اول، تخمین زدن هزینه ی های پروژه از پیش و تهیه لیست های طولانی و کشیدن نقشه ها ، تماماً می توانند شما را خسته کنند ولی سازش کردن با این مسائل ارزش اهداف بلند مدتمان را دارند. بازسازی محیط می تواند دشوار باشد اما نکته ی خوبی که دارد این است که به آن طرحی که مدنظرمان است خواهیم رسید. همچنین بسیاری از مراحل کار طرح ریزی دکوراسیون و پیش بینی می تواند به شکل خلاقانه ای هیجان انگیز و راضی کننده باشد. مهم تر از همه این که شما نباید از نتیجه ی کار ناراضی یا نا امید شوید.

استفاده از رنگ آمیزی و کاغذ دیواری در بازسازی محیط داخلی منزل:

به طور معمول یکی از موثرترین قسمت هایی از خانه که در دکوراسیون منزل خیلی تاثیر گذار است، رنگ خانه می باشد. اتاق ها و قسمت های گوناگون خانه بعد از مدتی به علت کهنه شدن منزل و یا کثیف شدن جلوه شان عوض می شود. با انتخاب یک رنگ مناسب با تجهیزات خانه ی خود قادر هستید حال و هوای جدید به منزل خود بدهید. روش دیگر بهره گیری از کاغذ دیواری زیبا است. کاغذ دیواری ها نسبت به رنگ ها از جذابیت زیادتری برخودار می باشند و قادرند جایگزین مناسبی برای آن باشند.

تعویض درب منزل قدیمی در بازسازی فضای داخلی:

درب منازل قدیمی معمولا پس از چندین سال از بین می رند و خراب می شوند. درب های دستشویی و حمام به علت اینکه با آب زیاد برخورد می کنند بیشتر در معرض پوسیدگی هستند. شما می توانید با عوض کردن آنها و استفاده از درب های جدید به زیبایی خانه ی خود کمک کنید.

استفاده از لمینت در کفپوش در بازسازی محیط داخلی منزل:

قسمتی دیگری که باید در بازسازی در نظر گرفته شود. آیا از طرح کف منزل خود خسته هستید؟ لمینت راه حل خیلی مناسبی است که می توانید در این زمینه استفاده کنید. لمینت ها و کفپوش ها این روز ها از محبوبیت به خصوصی برخوردار هستند و زیبایی چشمگیری دارند. استفاده از آنها هم موقع بازسازی منزل شما بسیار مناسب است. تمیز کردن لمینت ها هم خیلی راحت است.

آپارتمان های جدید به شکل معمول از کفپوش های لمینیتی استفاده می کنند. این نوع کفپوش ها قیمت کمتری هم دارند. پس علت استفاده نکردن این نوع کفپوش ها در آپارتمان های قدیمی چیست؟ این نوع کفپوش ها می تواند حسابی هزینه های بازسازی شما را کم کند. در ضمن اهالی فن متخصص در زمینه دیوار پوش و کف پوش هم می توانند مشاوره های درستی به شما بدهند و شما را راهنمایی کنند.

استفاده از پنجره های دو جداره در بازسازی محیط داخلی منزل:

مورد دیگری که در آپارتمان های نوساز استفاده می شود، پنجره های دو جداره هستند، بنابر این چنان چه هنوز هم در خانه شما از آن پنجره های قدیمی پیدا می شود سریع دست کار خود را شروع کنید و آنها را با پنجره های دو جدار عوض کنید، به یاد داشته باشید که این پنجره ها در نمای ساختمان شما هم تاثیر می گذارند و می توانید با ۱ تیر ۲ نشان بزنید، هم شکل بیروی و هم دکوراسیون داخلی خانه را مثل آپارتمان های جدید کنید.

پنجره دو جداره مهتابی های قدیمی دیگر استفاده نمی شود و لامپ های کم مصرف ال ای دی جایگزین خوبی برای این لامپ ها به حساب می آیند. این نوع لامپ ها هم بهتر هستند و هم دارای نور هایی با رنگ های گوناگونی هستند.


لینک کوتاه مطلب

https://jeneral.ir/?p=317

برچسب ها

مطالب مشابه